Product Genius.

Product Genius

Do našeho týmu aktuálně hledáme nového kolegu na pozici Product Genius.

Náplň práce:

  • Informovat zákazníky o produktové specifikaci všech BMW produktů
  • Testovací jízdy se zákazníky
  • Předávání vozů zákazníkům
  • Stav vozidel na showroomu
  • Podpora prodejců v oblasti technologií a IT nástrojů prodeje vozů
  • Informovat prodejce o aktuálních novinkách ve vozech BMW, případně konkurence
  • apod.

Požadujeme:

  • Trestní bezúhonost a nulový bodový stav v kartě řidiče
  • Zkušenosti na podobné pozici výhodou
  • Dobré komunikační, vyjadřovací a koordinační schopnosti
  • Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
  • ŘP sk.B min 3 roky
  • Znalost práce na PC
  • Příjemné vystupování a reprezentativní vzhled
  • Odolnost vůči stresu
  • Týmová spolupráce
  • Chuť pro neustálé zlepšování znalostí a schopností
  • Nadšení pro značku BMW

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí ve  zrekonstruovaném showroomu
  • Zaškolení v produktech BMW
  • Přátelský kolektiv
  • Nástup dle domluvy
  • Pracoviště – Praha 10

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis s fotografií v českém jazyce na