Aktuálně hledáme tyto pozice.

Společnost CarTec Group je se svými 4 dealerstvími značky BMW největším prodejcem vozů BMW v České republice.  Exkluzivně zastupujeme  značku Rolls -Royce Motor Cars  a dále nabízíme veškeré služby spojené s ikonickou značkou MINI. Jsme stabilní společností a děláme maximum pro neustálý rozvoj naši společnosti, ale také lidí, kteří CarTec Group tvoří.

Hledáme do našeho týmu posilu.  Pokud jste pozitivní osoba, rádi řídíte velká auta  a rádi cestujete  po  Evropě, pak čtěte dál….

ŘIDIČ/LOGISTIK

Co Vás čeká a co budete mít na starosti:

  • Zajišťovat přepravu vozů a pick up servis
  • Vedení veškeré administrativy spojené s přepravou vozů
  • Starost a údržba vozu Mercedez – Benz Atego
  • Podpora servisního týmu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Řidičský průkaz skupiny C + E a profesní způsobilost řidiče kamionu
  • Zkušenosti v oblasti přepravy vozů podmínkou
  • Flexibilitu, odpovědnost, spolehlivost
  • Profesionální a příjemné vystupování
  • Znalost administrativy spojené s mezinárodní dopravou
  • Trestní bezúhonnost
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny podmínkou

Co vám můžeme nabídnout:

  • HPP na dobu určitou s tříměsíční zkušební dobou (s možností prodloužení na neurčitou)
  • Řízení nového nákladního vozu značky Mercedes - Benz Atego
  • Společnost s českým vlastníkem zastupující značky BMW, MIN a Rolls – Royce Motor Cars
  • Motivační a zajímavé platové ohodnocení
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Slevy na nákup v Lifestyle shopu BMW
  • Zaměstnanecká sleva při koupi vozu BMW nebo MINI
  • Přátelský kolektiv a pěkné pracovní prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Místo výkonu práce: Praha

V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete svůj životopis a popisem Vašich zkušeností a praxe v automobilové přepravě.

Společnost CarTec Exclusive Cars, která zastupuje prestižní značku Rolls -Royce Motor Cars hledá do svého týmu nového kolegu.

Servisní podpora/ dispozice

Podpora servisního týmu

Vedení servisní administrativy

Správa garančních a interních zakázek

Správa in house vozového parku

Správa pojištění in house vozů

Úkony spojené s před prodejní a poprodejní přípravou

  • alespoň 3 roky v oblasti servisních služeb prémiové automobilové značky
  • Flexibilitu, odpovědnost, spolehlivost a samostatnost
  • Smysl pro detail, neb u nás je vše o detailech
  • Znalost provozu a administrativy nezbytné v poprodejních službách
  • Absolutní diskrétnost
  • Velmi dobrou znalost angličtiny
  • Řidičské dovednosti

  • Práci v jedné z nejlepších značek v automobilovém světě
  • Různorodou práci, žádný stereotyp
  • Kariérní postup
  • Možnost výuky jazyků na pracovišti
  • Přátelský, byť malý kolektiv

V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete svůj životopis v angličtině s fotografií a bližším popisem relevantních pracovních zkušeností na adresu Eva Vařejková,