Aktuálně hledáme tyto pozice.

VÝKUP VOZŮ BMW

Co vás čeká

  • Aktivní výkup ojetých vozidel značky BMW
  • Péče o vykoupené vozy, inzerce, prezentace
  • Aktivní práce s CRM – databáze klientů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SOU, nebo SŠ vzdělání
  • Zkušenosti s výkupem vozů min. 3 roky podmínkou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Reprezentativní a příjemné vystupování
  • Samostatnost a proaktivní přístup při hledání obchodních příležitostí
  • Opravdovou chuť pracovat

Co vám můžeme nabídnout

  • Neomezené finanční možnosti v závislosti na prodeji
  • Společnost s českým vlastníkem
  • Přátelský kolektiv
  • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • Firemní notebook a neomezené volání
  • Příspěvek na MultiSport kartu
  • Zvýhodněné tankování pohonných hmot

Pokud se Vám naše nabídka líbí, budeme se těšit na Váš životopis s fotografií na email:

DATOVÝ/Á ANALYTIK/ČKA

Co vás čeká

  • Vytváření architektury reportingu
  • Kongregace dat z jednotlivých systémů
  • Vytváření reportů pro management společnosti
  • Podíl na vývoji BI

  • VŠ vzdělání
  • Znalost SQL databází
  • Zkušenosti s reportingem min. 3 roky
  • Aj na úrovni B1
  • Samostatnost a proaktivní přístup při hledání řešení

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Zkušenosti z oboru automotive

  • Společnost s českým vlastníkem

 Mechanik vozů BMW

Do našeho týmu hledáme schopného, komunikativního kandidáta na pozici servisní mechanik vozů BMW.

Požadujeme:

- vyučení v oboru

- praxe v oboru min 3 roky na obdobné pozici

- řidičský průkaz sk. B
- trestní bezúhonnost
- znalost problematiky náhradních dílů podmínkou
- znalost diagnostických systémů výhodou
- dobrou znalost problematiky oprav osobních vozidel
- dobrý zdravotní stav
- komunikativnost, časovou flexibilitu, samostatnost
- odolnost vůči stresu

Nabízíme:

- hlavní pracovní poměr
- motivační platové ohodnocení
- samostatnou a odpovědnou práci v příjemném kolektivu
- jistotu a zázemí stabilní české společnosti
- odbornou pomoc a pravidelná odborná školení

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis s fotografií v českém  jazyce na email