Informace o společnosti

Společnost CarTec Praha, člen skupiny CarTec Group, je autorizovaným prodejcem vozů BMW.

CarTec Praha je členem skupiny CarTec Group a působí v Praze od září 2012. Od podzimu 2019 jsme otřevřeli zcela nový showroom za účelem komfortu a rozšiřování služeb našim zákazníkům.

 

Nabízíme Vám:

 

- autorizovaný prodej nových vozů BMW a vozů BMW Premium Selection

- záruční i pozáruční servis vozů BMW

- autorizovanou lakovnu a karosárnu

- půjčovnu originálního příslušenství BMW

- obchod s oblečením a doplňky BMW Boutique – www.bmw-lifestyle.cz

 

Servis

Servis je vybaven moderními diagnostickými přístroji včetně testu brzd a tlumičů, přístroje pro seřizování adaptivních světlometů, aktivního tempomatu, měření emisí, plnění klimatizace atd. Samozřejmostí jsou klempířské a lakýrnické práce.
Pracovníci společnosti CarTec Praha se věnují každému zákazníkovi individuálně dle jeho konkrétních potřeb a snaží se vyhovět všem jeho požadavkům. Tato filozofie firmu zařadila na první místo v loajálnosti zákazníků v rámci sítě dealerů BMW v celé České republice.

 

Služby

Rádi Vám zajistíme veškeré služby spojené s financováním, přihlášením či pojištění Vašeho nového nebo ojetého vozu. Zapůjčíme Vám náhradní vůz po dobu opravy či originální střešní nosiče a další transportní komponenty. Rovněž Vám zajistíme veškeré služby STK.


Pojištění

Jsme smluvními partnery a servisy pojišťoven Kooperativa pojišťovna, a.s., Allianz pojišťovna, a.s., Česká podnikatelská pojišťovna a.s. a UNIQA pojišťovna, a.s. Zajišťujeme komplexní řešení pojistných událostí včetně prohlídky automobilu a zapůjčení náhradních vozidel bez odečtu pevných nákladů

 

Profesionálně proškolený a připravený personál Vám poskytne pomocnou ruku vždy, kdykoliv to budete potřebovat.

 

Těšíme se na návštěvu,

 

Váš BMW CarTec Praha Team.